softpro_logo

SoftPro

IHS Telekom, biometrik imzalama teknolojisi ürünleri geliştiren, el imzasısının dijital ortama taşınması ve imza sahteciliği konusunda 31 yıldır çalışmalarını sürdüren SoftPro firması ile partnerlik anlaşmasını tamamladı.

Bu teknoloji sayesinde gerçek zamanlı olarak atılan imza dijital ortama taşınabilecek ve imzanın gerçek sahibine ait olup olmadığı doğrulanabilecek. Teknoloji aynı zamanda çek sahteciliği alanında da çözümler sağlıyor.

SoftPro Kimdir ?

SoftPro 1983 yılında el imzasının dijital ortamlara taşınması ve imza doğrulama konusunda yeni teknolojiler üretmek amacı ile kurulmuştur. Öncelikli olarak kağıt üzerine atılan imzaların tarama yoluyla dijital ortama taşınması ve imzanın doğrulanması konusunda çalışmalar yapan firma, 2005 yılında dokunmatik cihaz teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte tabletler ve mobil cihazlar üzerinde imzalama ve imza doğrulama ürünlerini geliştirmeye başlamıştır.

Son Yazılar

Türkiye DNS Forumu

Türkiye DNS Forumu

2. Türkiye DNS Forum İstanbul’da Düzenliyor Türkiye’deki DNS endüstrisini daha fazla geliştirmek ve güçlendirmek amacıyla Sponsorluğu IHS Telekom...

Citex 2014’de Buluşalım

Citex 2014’de Buluşalım

Citex-TBD 6-9 Kasım tarihlerinde ATO Uluslararası Kongre merkezindeyiz.   Türkiye’nin “Bilişim”’le tanışmasının neredeyse hemen ardından...